گیت بازرسی

/گیت بازرسی
گیت بازرسی 2018-05-09T05:29:57+00:00

گیت بازرسی

گیت بازرسی بدنی دارای 6 تا 18 زون حساسیت در دیواره های گیت، دارای وزن کم (38 کیلوگرم) و طراحی بسیار مستحکم و پایدار، حساسیت دو طرف دیواره ها، قابلیت استفاده در محیط بیرون و کاملا ضد آب.

دارای یکسال گارانتی و 5 سال خدمات بعد از فروش .

 

گیت بازرسی

مشخصات و ویژگی های گیت بازرسی VO1000A:

1.  دستگاه گیت بازرسی شامل دو قسمت دیواره ها و کنترل پنل میباشد.

2. هر سمت از دیواره های گیت بازرسی به تنهایی قابلیت حس و تشخیص اشیا فلزی را دارد، این امکان منحصر به فرد در این دستگاه آن را گیت بازرسی واحد می نامد.

3. هر دو سمت دیواره های گیت دارای پوششی  کاملا ضد آب میباشد که  قابلیت  استفاده از گیت را در محیط باز و بیرون حتی در زمان بارندگی فراهم میکند.

4. دارای وزنی به نسبت سبک تر از دیگر گیت های بازرسی و با بدنه ای استوار و مستحکم  کارایی آسان و  ساده را  برای کاربران فراهم میکند.

5. امکان محافظت دسترسی به تنظیمات و خواندن اطلاعات دستگاه با رمز عبور دستگاه قابل جلوگیری میباشد.

6. دارای امکان باز نشانی تنظیمات کارخانه جهت بروز هر تغییر اشتباه و نادرست و برهم زدن  تظیمات دستگاه  که منجر به اشتباه کار کردن گیت بازرسی بدنی شود.

7. قابلیت تنظیم سطوح حساسیت هر زون دایواره های گیت، کنترل و تنظیم صدای هشدار و سازگاری با محیط های مختلف از دیگر امکانات این گیت بازرسی میباشد.

8. نمایش اطلاعات ضروری در صفحه نمایش گیت مانند: تعداد افراد عبور کرده، تعداد افرادی که با هشدار داشتن اشیا عبور کرده و نوع سیگنال های خطا.

9: سطح حساسیت زون ها میتواند تا سطحی تنظیم شود که از خطا گرفتن بر روی اشیای غیر خطرناک مانند جواهرات و کمربند یا ساعت و مشابه آن جلوگیری کند.

10: دارای استاندارد های ویژه و بدون هیچ گونه ضرر و آسیب برای خانم های باردار، بیماران قلبی یا ناتوان و کاملا امن و بدون ضرر برای کودکان و بزرگسالان میباشد.

مشخصات فنی:

ابعاد خروجی :2230 * 940 * 270 میلیمتر

ابعاد  درگاه ورودی:2000  * 700 * 270 میلیمتر

وزن خالص: 32 کیلوگرم

ولتاژ : 120-220 ولت  30 وات

حالت هشدار : بوق و چراغ ال ای دی قرمز و سبز

موارد کاربرد گیت بازرسی

گیت بازرسی موارد کاربرد مختلفی دارد که تعدادی از آن در اینجا ذکر شده.

  1. کارخانه های قطعه سازی که معمولا نیاز به کنترل خروج غیر مجاز قطعات و محصولات توسط افراد.

  2. در اماکن ورزشی مانند استخر و سالنهای ورزشی بانوان جهت کنترل ورود دوربین و موبایل به داخل مجموعه.

  3. کارگاه های ساخت جواهرات و طلاسازی که ارزش هر گرم از فلزات بسیار بالا میباشد و موجب ضر و زیان زیادی میشود.

  4. فرودگاه ها و ترمینال های مسافربری جهت جلوگیری از ورود سلاح گرم یا سرد، مواد منفجره و مواد منفجره که امنیت مردم و مسافران از ارزش بالایی برخوردار است.

  5. مدارس، دانشگاه های و موسسه های علمی و آموزشی که ورود دستگاه موبایل و هدفون یا هرگونه دستگاه انتقال اطلاعات از اهمیت ویژه ای برای مدرسه ها یا اینگونه موسسات آموزشی برخوردار میباشد.

قیمت گیت بازرسی :

گیت های بازرسی از قیمت های مختلفی برخودار میباشد که این سطح قیمت به امکانات، سطح حساسیت، تعداد زون حساسیت  و دقت دستگاه مربوط میباشد. قیمت گیت های بازرسی بدنی که از کیفیت قابل توجه ای برخوردار باشند از 15.000.000 تومان تا 30.000.000 تومان متغیر است که به دلیل وارداتی بودن این دستگاه ها این قیمت وابسته به نرخ ارز است و بسیار متغییر میباشد.

Inspection Gate

Features Functions:

1.  The Metal Detector Inspection Gate or Walk Through Metal Detector contains of two parts, gatepost and mainframe.

2. The left and right gatepost coverage detects  from its top to bottom.

3. The whole Walk through metal detector body is waterproof and can be used outdoor even under rain.

4. Light weight and solid body, assemble and disassembling fast and easily, user friendly.

5. Unique design, stable in function, It works in any environment with out any fails and mistakes.

6. Password function to protect any access to setting and information of the metal detector .

7.  Setting for adjusting the sensitivity and alarming tones, each zone can be customized for volume and sensitivity.

8. useful Information will be showed in front header, such as : number of persons passed by, number of alarming for persons.

9 . The product is not harmful for cardiac peace maker human body,  pregnant women, hearing aid or kids.

Technical Parameters

1. Internal Dimension : 2220* 270*940 MM

2. Exterior Dimension: 2000* 700 * 270 MM

3. Net Weight: 32 KG

4. Voltage: 120-220 30w

5. Alarming mode: LED, Buzzer

گیت بازرسی بدنی:

به دلیل حمل اشیاء غیر مجاز و وسایل خطرناک توسط افراد، استفاده از بازرسی بدنی نیز در مکان های عمومی با استقبال زیادی رو به رو شده است. بازرسی بدنی به صورت دستی خطای زیادی دارد و می تواند موجب آزرده خاطر شدن افراد شود.

گیت بازرسی شامل دو دیواره و کنترل پنل است. دیواره ها دارای سنسورهای بسیار حساسی میباشد که به محض قرار گرفتن اشیا فلزی در مقابل آن دستگاه شروع به هشدار دادن میکند. موبایل، اسلحه سرد و گرم، مواد منفجره، دوربین و تمامی تجهیزات الکترونیکی جزو دسته اشیای غیر مجازی هستند که گیت بازرسی آنها را کشف خواهد کرد. دیواره های گیت بازرسی سبک و قابل جابجایی و همچنین ضد آب و برای مکان های سرباز مناسب هستند. درون دیواره ها سنسورهایی برای تشخیص وسایل فلزی وجود دارد. سطح حساسیت دستگاه نیز قابل تنظیم است  و شما میتوانید بگونه ای سطح حساسیت رو تغییر دهید که گیت بازرسی اشیا کوچک و کم اهمیت را تشخیص ندهد و در امر بازرسی تسریع بخشیده شود.

کاربردهای گیت بازرسی در مکانهای مختلفی میباشد مانند: استادیوم ها، سالن های ورزشی و فرهنگی، فرودگاه ها و ترمینالهای مسافربری که جمعیت انبوهی از مردم در آنجا قرار دارند ست و اگر فردی دست به کار خطرناکی بزند، خسارات زیادی به جا می گذارد. همچنین در محل هایی مثل طلافروشی که مواد حتی در وزن کم هم ارزش زیادی دارند. برای ورود به هواپیما، قطار و این وسایل نقلیه نیز استفاده می شود تا از ورود سلاح جلوگیری شود.

در هنگام خرید این دستگاه باید به مواردی مثل سطح حساسیت و تعداد زون های دستگاه، وزن و قابلیت جابجایی، محل استفاده، امکانات برجسته دستگاه، سرعت پردازشگر، حساسیت دیواره ها، قیمت و …. توجه کرد.

نکته ی مهم در استفاده از این گیت راحتی و آسانی یادگیری کارکرد علی رغم تجهیزات پیچیده ی مورد استفاده در آن است. هر فردی پس از خواندن راهنما و مدت اندکی کار کردن، به راحتی می تواند با آن کار کند و خطایی وجود ندارد.

راکت موبایل یاب:

در مکان هایی مثل مدرسه یا بعضی سازمان ها و ادارات که اطلاعات امنیتی وجود دارد، حل موبایل و سایر وسایل ارتباطی ممنوع است. همچنین در مدارس همراه داشتن چاقو و بسته ی سیگار و… نیز غیرقانونی است و پیامدهای خوبی ندارد. برای اینکه بتوان از این موضوع جلوگیری کرد، باید وسایل و بدن فرد کنترل شود. اما در بسیاری مکان های عمومی این کار با استفاده از نیروی انسانی دور از اخلاق و بسیار وقتگیر و مشکل است. همچنین استفاده از گیت بازرسی هزینه های زیادی دارد. همچنین در صورت استفاده از گیت های ارزان تر یا قدیمی تر ممکن است محل مخفی شدن شیء ممنوعه مشخص نشود و دوباره به بازرسی بدنی نیاز باشد. به همین دلیل در این موارد از راکت های موبایل یاب که ارزان تر، راحت تر برای استفاده و دقیق تر هستند استفاده کرد. همچنین، آن ها یک وسیله ی دستی محسوب می شوند که به راحتی جا به جا می شوند.

برای خرید این موارد نیز باید به حساسیت سنسور، وزن، مورد استفاده، قدرت باطری و قیمت آن توجه کرد.

دستگاه بازرسی x-ray

با توجه به اینکه برقراری امنیت و سلامت مردم در مکان های عمومی از قبیل وسایل حمل و نقل عمومی و ادارات و مراکزی تجاری و نظامی، مسئله ی مهمی می باشد، استفاده از دستگاه بازرسی ایکس اقدامی مفید در زمینه ی تامین این امنیت صورت گیرد. گشتن وسایل و بسته ها به صورت دستی و با استفاده از کمک نیروی انسانی، کار سخت و دشواری است که حتی ممکن است نتیجه ی دلخواه را نداشته باشد. استفاده از دستگاه های بازرسی ایکس ری، نیل به این هدف را ساده تر کرده است. این دستگاه با تاباندن اشعه ی ایکس به جعبه و بسته بندی ها، تصویری از محتویات آن ها را روی صفحه ی نمایش نشان می دهد. مامور بازرسی با دیدن تصویر، وجود مواد منفجره، مخدر، وسایل فلزی مثل چاقو و تیغ و … را تشخیص می دهد و از ورود آن ها به محل جلوگیری می کند.

این دستگاه قدرت تشخیص بالایی دارد و یک وسیله ی سیار است که امر بازرسی را تسریع کرده است. پرتوها پس از برخورد با وسایل به میزانی که آن وسایل پرتو را جذب می کنند، انرژی شان کم می شود و سنسورها پرتوهای باقی مانده را جذب می کنند و به صورت تصویری با رنگ های مختلف بر صفحه نشان می دهند. این مواد در سه دسته با سه رنگ مختلف قرار می گیرند، مواد آلی، غیر آلی و فلزی. مواد آلی پرتو ایکس را به صورت پرتو نارنجی رنگ بازتاب می کنند و چون مواد منفجره اکثرا عالی هستند، تشخیص داده می شوند.

در ابتدا این فکر به ذهن می رسد که جذب پرتوهای ایکس توسط مواد غذایی و الکتریکی درون بسته بندی خطرناک است، اما این پرتوها جوری طراحی شده اند که آسیبی به وسایل وارد نکنند و حداقل خطر را داشته باشد.

برای خرید یک دستگاه بازرسی ایکس- ری یا x-ray inspection machine باید به موارد مختلفی علاوه بر قیمت مثل پیکس قسمت تصویری دستگاه برای وضوح تصویر، تعداد سنسورها، قدرت ژنراتور، سرعت عمل دستگاه و سایز و وزن وسیله ی مورد بازرسی و…. توجه کرد.